OŠ Danile Kumar

Danila Kumar International School

Starši, sponzorji in donatorji lahko prispevajo denar v Šolski sklad, v Sklad za nadarjene učence ali pa postanejo  "botri oz. botre" učencem.

Spoštovani!
V času od 28. aprila 2014 do 30. aprila 2014 bo šola zaprta. Hvala za razumevanje.

Vsem želimo lepe prvomajske počitnice.

Uprava šole

Nacionalno preverjanje znanja - navodila

Naravoslovno tehnični dan za učence 8. razredov

V petek, 25. 4. 2014, bo za učence 8. c razreda in v četrtek, 8. 5. 2014, še za učence 8. a razreda naravoslovno tehnični dan - robotika.

Športni dan za učence 2. razredov

V petek, 25. 4. 2014, bodo imeli učenci 2. razredov športni dan.

Zahvala

Zahvaljujemo se vsem, ki ste sodelovali pri akciji "Star papir za novo upanje 2014".

Brezplačne delavnice

Vabljeni na brezplačni delavnici Emona danes in Eko MOLj, ki ju organizira MIC - mladinski informaciijski center iz Ljubljane.

Koliščarji v otroških očeh

Nadebudna skupina učencev Osnovne šole Ledina je skupaj z Mestnim muzejem Ljubljana v okviru projekta Muzej v malem pripravila čisto posebno razstavo Koliščarji v otroških očeh. Poleg razstave so učenci skoraj povsem samostojno pripravili tudi posebna vodstva in delavnice za družine.

Z družinami osvojimo Triglav 2014

Akcija Z družinami osvojimo Triglav 2014 se začne v četrtek 20. februarja.

Nasilje v družini

Vabimo vas k preučitvi gradiva s področja obravnave nasilja v družini (zakonodaja in drugo). Nahaja se na spletni strani MIZŠ.

PETEK, 25. 4. 2014

Predmetna stopnja
ODSOTNI UČITELJI: ga. Leskovar, ga. Hazabent, g. Žurman
docx25. april 2014
Razredna stopnja
ODSOTNI UČITELJI: ga. Udovč (nadomešča jo ga. Jankovič), ga. Gašparič (nadomešča jo ga. Piculin Žlogar)

PONEDELJEK, 5. 5. 2014

Predmetna stopnja
ODSOTNI UČITELJI: /
Razredna stopnja
ODSOTNI UČITELJI: ga. Dubarič (nadomešča jo ga. Golob Mrak), ga. Kernc Mišjak (nadomešča jo ga. Pivk)

Obisk Ruskega centra znanosti in kulture

V sklopu projekta "Kratka pamet ima dolg jezik" so učenci OPB 3. in 4. razreda na mednarodnem oddelku ter 4. razreda na slovenskem oddelku obiskali Ruski center znanosti in kulture v centru mesta.

Muzikal "Ples z ljubeznijo vmes"

Muzikal z naslovom "Ples z ljubeznijo vmes", ki ga je na naš oder postavilo 28 učencev različnih starosti, ob pomoči mentorice Jožice Rupar, si je ogledalo že lepo število otrok, staršev, sorodnikov in prijateljev.

V mestu in naravi smo skakali po travi!

V sklopu Zdravega življenjskega sloga so v soboto, 12. 4. 2014, obiskali Taborniški feštival, ki je letos potekal že osemnajstič.

Projekt Evropska vas

V letošnjem šolskem letu nadaljujemo s projektom Evropska vas. Po lanskem Luksemburgu to leto spoznavamo Nizozemsko, gospodarsko in vsekakor turistično razvito državo.

Žogarija

V petek, 4. 4. 2014, se je na OŠ Miška Kranjca odvijala Žogarija.
Osnovna šola
Danile Kumar