OŠ Danile Kumar

Danila Kumar International School

Starši, sponzorji in donatorji lahko prispevajo denar v Šolski sklad, v Sklad za nadarjene učence ali pa postanejo  "botri oz. botre" učencem.

V marmor vklesan simbol naše šole, ki ga je izdelal g. Radoslav Čepič.

Predstavitev baletne šole Sorine Dimache

Tudi v šolskem letu 2015/16 bo na naši šoli organizirana baletna šola, ki jo vodi baletka ljubljanske opere Sorina Dimache. Program je namenjen učenkam in učencem 1.- 4. razreda. Predstavitev programa bo v četrtek, 3. 9. 2015, ob 15.30 v dvorani naše šole.

Treningi DK nogometne akademije

Treningi DK nogometne akademije se bodo pričeli v sredo, 2. 9. 2015.

Projekt Zdrav življenjski slog

Tudi v letošnjem šolskem letu se nadaljuje program Zdrav življenjski slog. Učenci bodo prijavnice dobili pri svojih razrednikih. Prijavnico izpolnite in jo oddajte razredniku ali receptorju do torka, 8. 9. 2015.

Naravoslovni dan za učence 7. razreda

Naravoslovni dan v Arboretumu Volčji Potok bo za učence 7. a razreda v četrtek, 3. 9. 2015, za učence 7. c in 7. b razreda pa v ponedeljek, 7. 9. 2015.

DK Nogometna akademija za otroke

Otroke, dečke in deklice, stare od 5 do 15 let bomo na Osnovni šoli Danile Kumar Ljubljana vpisovali do 5. 9. 2015, ko se bodo začeli treningi. K vpisu so vabljeni tudi otroci, ki niso učenci naše šole.

Obvestilo o dogodkih s področja KUV

Obvestilo o dogodkih s področja kulturno – umetnostne vzgoje v naslednjih mesecih. Vabljeni!

Obvestilo za starše

Spoštovani starši! Če je vaš otrok bolan (vročina, viroza, prebavne motnje ...), vas prosimo, da ga ne pošiljate v šolo, oziroma naj po prestani bolezni raje kakšen dodaten dan ostane doma. Zahvaljujemo se vam za razumevanje. Uprava šole

Urniki / Nadomeščanja

Tekmovanje World Scholar’s Cup v Maleziji

Konec junija se je šest učencev naše šole udeležilo globalnega tekmovanja World Scholar’s Cup v Maleziji. Bili so zelo uspešni.

"V naravo z glavo"

V soboto, 20. 6. 2015, se je skupina naših učencev, ki obiskujejo »Zdrav življenjski slog«, skupaj s starši udeležila javne prireditve »V naravo z glavo«.

Utrinki iz tabora v Seči

22. in 23. maja 2015 so bili nekateri učenci OŠ Danile Kumar na mediacijskem in tehnično-naravoslovnem taboru v Seči.

Koncert OPZ Sovice in Mlajšega mladinskega zbora

V sredo, 10. 6. 2015, sta v dvorani šole iizvedla koncert OPZ Sovice in Mlajši mladinski zbor.

Tehniški dan "Odpadko"

Učenci 6. razredov so imeli v ponedeljek, 8. 6. 2015, tehniški dan "Odpadko".

E-poštni naslovi

Splošni