OŠ Danile Kumar

Danila Kumar International School

Starši, sponzorji in donatorji lahko prispevajo denar v Šolski sklad, v Sklad za nadarjene učence ali pa postanejo  "botri oz. botre" učencem.

Spoštovani starši in drugi obiskovalci!

Obveščamo vas, da poteka na območju ulic med Komanovo, Gogalovo, Kalingerjevo in Ulico padlih borcev sprememba prometne signalizacije za ureditev enosmernega prometa.

Pozivamo vas k dodatni pozornosti in previdnosti v prometu.

Uprava šole

Spoštovani starši!

Če je vaš otrok bolan (vročina, viroza, prebavne motnje ...), vas prosimo, da ga ne pošiljate v šolo, oziroma naj po prestani bolezni raje kakšen dodaten dan ostane doma.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Uprava šole

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!

December je čas praznovanj, domovinskih in družinskih. Da bodo pričakovanja res vesela za vse, naj bodo brez pirotehničnih sredstev.
Želim vam prijetno pričakovanje in praznovanja ter zadovoljen skok v novo leto.

mag. Mojca Mihelič, ravnateljica

Več informacij na strani: http://vhttp.policija.si/index.php/delovna-podroja/javni-red/preventiva

Preverjanje znanja plavanja za učence 6. razredov

V ponedeljek, 22. 12. 2014, bo za učence 6. razredov, v organizaciji Agencije za šport Ljubljana, preverjanje znanja plavanja v bazenu CK Tivoli.

Dnevi odprtih vrat na Srednji vzgojiteljski šoli in gimnaziji Ljubljana

Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana, ki poleg programov predšolska vzgoja in gimnazija izvaja tudi program umetniška gimnazija, vabi na DNEVE ODPRTIH VRAT, ki bodo potekali v decembru 2014 in januarju 2015.

Dnevi odprtih vrat na Srednji frizerski šoli Ljubljana

Dnevi odprtih vrat na Srednji frizerski šoli bodo potekali v novembru 2014 in januarju 2015.

Projekt »Ploščad za zgodbo«

Na sedežu ČS Posavje, Bratovševa pl. 30, so v oktobru pričeli z Delavnico pripovedovanja dobrih, resničnih zgodb za odrasle!

Priprave na Cankarjevo tekmovanje

Priprave na Cankarjevo tekmovanje bodo za učence 6. in 7. razredov potekale ob sredah, ob 7.40, za učence 8. in 9. razredov pa ob četrtkih, ob 7.40, v učilnici 127 pri ge. Katji Toman.

Bralna značka 2014/2015

Spoštovani učenci in starši, 17. septembra se je uradno začela nova sezona branja za Bralno značko. Končala se bo točno 2. aprila.

RIC - Informacije za učence in starše

Na spletnih straneh RIC-a: http://www.ric.si so objavili Informacije za učence in starše, za šolsko leto 2014/2015.

Športni dan za učence od 6. do 9. razreda

V četrtek, 18. 12. 2014, so imeli učenci od 6. do 9. razreda športni dan.

Dobrodelna akcija "Pomoč sošolcu"

V četrtek, 27. 11. 2014, se je na šoli odvila že tradicionalna dobrodelna akcija Pomoč sošolcu.

Nastop pevcev pred mestno hišo

V sredo, 17. 12. 2014, so pevke in pevci OPZ Sovice, Mlajšega mladinskega zbora ter Mednarodnega zbora naše šole nastopili na prirediitvi pred Mestno hišo v Centru Ljubljane.

Naravoslovni dan - kamnine za učence 6. razredov

V sredo, 26. 11. 2014, so imeli učenci 6. razredov naravoslovni dan - kamnine.

Tehniški dan - Slikanje na kamne

V ponedeljek, 24. 11. 2014, so učenci devetih razredov barvali kamne.
Osnovna šola
Danile Kumar